Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl TanukiAuto (toliau – Mes arba TanukiAuto) tvarko informaciją apie Jus, surinktą TanukiAuto priklausančiame internetiniame puslapyje www.tanukiauto.lt ir www.tanukiauto.com (toliau – puslapis).

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS

Kai Jūs naudojatės puslapiu, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, ir savo automobilio informaciją (gamintoją, modelį, pagaminimo metus, dabartinę ridą, automobilio nuotraukas) kaip privalomus. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis siekiant suteikti kokybišką paslaugą ir kuo tikslesnį automobilio vertės nustatymą bei automobilio išpirkimo pasiūlymo suteikimą.

Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime Jums mūsų siūlomas naujienas ir kitus pasiūlymus. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami nuorodą „Atsisakyti“ gauto elektroninio laiško apačioje.

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos Mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos talpiname, jokiais būdais Mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Reikalingi slapukai patalpinami 2 (dviem) savaitėms. Nors ir labai rekomenduojame leisti Mums slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti savo naršyklės nustatymuose.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias automobilio vertės nustatymų, bei socialiai su Jumis bendrauti, pasitelkiame trečiuosius asmenis (mokėjimų įmones, socialinius tinklus bei įmones dirbančias su automobiliniais istoriniais duomenimis). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate Mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Dedame didžiausias pastangas, kad Jūsų pateikta informacija būtų laikoma konfidencialiai, tačiau, tuo atveju, jeigu Mus įpareigoja įstatymas arba Jūs pažeidžiate Mūsų naudojimosi puslapiu sąlygas, pasiliekame teisę atskleisti Jūsų duomenis.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos.

KONTAKTAI

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus, prašome su Mumis susisiekti toliau nurodytu el. pašto adresu. Vieną kartą per metus šią informaciją Jums pateiksime nemokamai.

Jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta, prašome susisiekti su Mumis toliau nurodytu el. pašto adresu.

info@tanukiauto.lt