Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip man parduoti automobilį?

Galite tai padaryti paprastai ir greitai, tiesiog „Tanuki Auto” interneto svetainėje. Įveskite automobilio VIN kodą ir mes pasirūpinsime visais likusiais žingsniais. Atskirais atvejais gali prireikti ir daugiau jūsų arba automobilio duomenų.

Per kiek laiko sužinosiu „Tanuki Auto” siūlomą kainą?

Preliminarią automobilio kainą mūsų algoritmas pateiks per 1 minutę. Jeigu nuspręsime įsigyti jūsų automobilį – susisieksime per 24 val.

Kiek užtruks, kol nupirksite automobilį?

Jeigu susitarsime dėl sąlygų, sutartį pasirašysime ir pinigų pervesime per 1 darbo dieną.

Kaip vyksta pardavimo procesas?

Viskas prasideda vos jums įvedus VIN kodą. Jeigu susitarsime dėl sąlygų, jūsų automobilį nupirksime per 24 val.

  • Jūs įvedate duomenis „Tanuki Auto” svetainėje.
  • Mūsų algoritmas per 1 minutę identifikuoja automobilį, išanalizuoja duomenų bazėse sukauptus duomenis ir pateikia vertinimą, kokia yra preliminari mašinos kaina.
  • Jeigu mums trūksta duomenų, galime paprašyti papildomos informacijos.
  • Su savininku susisiekia „Tanuki Auto” specialistas ir pateikia konkretų pirkimo pasiūlymą. Esant poreikiui, mūsų ekspertai vykdo techninę automobilio apžiūrą.
  • Abiem pusėms susitarus dėl sandorio, pasirašome automobilio pirkimo-pardavimo sutartį ir atsiskaitome.susitarsime dėl sąlygų, sutartį pasirašysime ir pinigų pervesime per 1 darbo dieną.

Ar superkate daužtus, nevažiuojančius ir kitus prastos būklės automobilius?

„Tanuki Auto” superka visų gamintojų, modelių ir tipų automobilius. Transporto priemonės būklė dažniausiai nėra svarbi. Mes įvertinamejūsų siūlomą automobilį ir pateikiame konkretų pirkimo pasiūlymą. Jeigu abi pusės susitaria, jūsų mašina nuperkama per 1 parą.

Kuriuose miestuose superkate automobilius?

Automobilius superkame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje likusioje Lietuvoje.

Kas yra VIN kodas?

VIN (Vehicle Identification Number) – tai 17 simbolių automobilio identifikacinis numeris, randamas mašinos dokumentuose arba ant kėbulo. Dažniausiai jis būna apatiniame priekinio stiklo kampe vairuotojo pusėje, ant apatinės centrinio statramsčio dalies, taip pat – variklio skyriuje.