Apie mus

Parduokite automobilį greitai ir be rūpesčių

Atėjo metas parduoti automobilį, tačiau neturite nei noro, nei laiko ilgam varginančiam procesui? Visai netrokštate aukoti ilgų valandų, kol pagaliau rasite patikimą pirkėją, kuris sumokės deramą kainą? Tarptautinė kompanija „Tanuki Auto” siūlo skaitmeninėmis technologijomis grįstą sprendimą – kaip pelningai parduoti automobilį per 24 val. ar net greičiau.

„Regitros” duomenimis, iš viso Lietuvoje įregistruota apie 1,5 mln. lengvųjų automobilių, kurių vidutinis amžius siekia ~14,5 metų. Kasdien šalies vidaus rinkoje įvyksta daugiau nei 600 naudotų automobilių pirkimo-pardavimo sandorių. Tuo tarpu naujų įregistruojama bent 6 kartus rečiau.

Kitaip tariant, didžioji dalis šalyje savininkus keičiančių automobilių yra jau „pagyvenę“. Tai reiškia, kad sandoriai dažniausiai vyksta ne gamintojų atstovų salonuose, bet turguose, naudotų automobilių aikštelėse arba gyventojai tiesiog parduoda juos vieni kitiems be tarpininkų.

Pastarasis būdas paprastam vairuotojui yra pats sudėtingiausias, nes reikalauja daug laiko ir energijos. Kita vertus, tokiu būdu žmogui nereikia atiduoti dalies pajamų perpardavinėtojams.

Būtent čia į pagalbą ateina „Tanuki Auto” specialistai, savo darbe sujungę ilgametę prekybos automobiliais patirtį ir naujausias IT technologijas.
Užuot gaišę brangų laiką, tyrinėję rinką ir ruošę skelbimus, svetainėje www.tanukiauto.lt per 1 minutę galite sužinoti automobilio rinkos kainą. Jeigu abi pusės susitars, „Tanuki Auto” nupirks jūsų automobilį per 1 dieną.